مختصری در باره ما

اس ام او استویو یک پلتفرم آنلاین برای آموزش کامل و جامع برنامه نویسی وب ودر نهایت وبمستری است که در آن کاربران بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و تنها با آموزش های سایت ما می توانند هر گونه وب سایتی که نیاز دارند طراحی کنند.
هدف اصلی ما آموزش وردپرس و راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی به افرادی است که قصد دارند با استفاده از وب‌سایت اینترنتی خود درآمد میلیونی کسب کنند.
واز بخش های مختلف دوره‌های آموزشی اس ام اواستودیو می‌توانید در دوره‌های آنلاین ما شرکت کنید و شما هم از کسب درآمد در خواب لذت ببرید

در مورد ما بیشتر بدانید ...

آموزشگاه تخصصی برنامه نویسی اس ام او استودیو

آموزشگاه تخصصی برنامه نویسی smostudio از مهر ماه سال ۹۷ کار خودشو شروع کرده و در چهار حوزه ی برنامه نویسی موبایل و وب و ویندوز فعالیت داره  و ویدئو های آموزشی در این حوزه ها رو تولید کرده که بیش از ۹۰ درصد این ویدئو ها رایگان هستند .

-کلیه زمان هایی که باعث زیاد شدن تایم فیلم می شود مانند (لود شدن ویژوال استدیو ، اجرای پروژه که گاها زمان بر است ، اضافه کردن رفرنس یا بعضی از آیتم هایی که اضافه کردن آن به پروژه زمان بر است) حذف گردیده اند.حتی جاهایی که مدرس فاصله ای بین صحبت کردنش پیش میاد هم بهینه شده !!

-تمامی این مراحل به خاطر اینه که :

-آموزشی که به دست شما می رسه به لحاظ زمان بهینه شده باشه و اون تایم فیلم آموزشی ، آموزشه خالص باشه !!

-از لحاظ کیفیت و بار علمی ، خیلی سعی شده آموزش ها در سطح بالا قرار داشته باشه و در خور شخصیت شما باشه.
ولی در نهایت شما (کاربرای عزیز سایت ! ) و کسایی که فیلم ها رو دیدن تعیین کننده نهایی این موضوع هستن.

-شما هم می تونین برای هر آموزش در صورت امکان (اگه حال داشتین) نظرتونو بگین ، که هم کسایی که میخوان این آموزش ها رو داشته باشن ببینن نظر بقیه چی بوده  و هم بنده ببینیم چقد تونستم یه کار مفید کرده باشم !!!!!

-دیگه صحبتی نیست (ببخشید سرتونو درد آوردم).در آخر هم اگه انتقاد یا پیشنهادی داشتین می تونین از طریق sajadmontekhbi.oskoe@gmail.com

 با من در ارتباط باشید … مشتاقم نظرهاتونو ببینم ، هم اونایی که انتقادین ، هم اونایی که یه کم جنبه تعریفی دارن برای روحیه گرفتن !!!!!!

-اگه سوال یا رفع اشکالی هم داشتین می تونین توی سایت کامنت بذارید یا از طریق ۲ تا ایمیل بالا برام ایمیل کنید ، تا جایی که بتونم کمکتون می کنم.البته اگه توی سایت سوالتونو بپرسید بهتره چون می تونید از پاسخ و تجربیات اساتید دیگه هم استفاده کنید.

تیم اس ام او استودیو